Торецький Професійний Гірничий Ліцей
п-т Піонерів,2, м.Залізне, м.Торецьк Донецька обл.
063-958-77-85
9-51-34

Досягнення учнів

у професійних конкурсах, спорті, на виставках технічної, декоративно-прикладної, фототворчості, оглядах-конкурсах  самодіяльної художньої творчості.

                Учні Торецького професійного гірничого ліцею постійно приймають  участь в конкурсах професійної майстерності з професій: електрогазозварник; маляр, штукатур; кухар; продавець продовольчих товарів, продавець непродовольчих товарів як на  внутрішньоліцейному рівні, так і на рівні регіону та області, а також  у  Всеукраїнських конкурсах. Переможці конкурсів нагороджуються грамотами та сертифікатами учасника. Протягом останніх років  учениця Максименко Настя  посіла  6 місце в обласному конкурсі профмайстерності  з професії «маляр»; учні Лупенкова Настя та Прусакова Лера отримали грамоту за активну участь в обласному  екологічному фестивалі, учениця Тимченко Ольга прийняла участь у Всеукраїнському конкурсі з енергоефективності «Енергія і середовище-2011», захистила свою роботу  в Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді (м. Київ) та отримала сертифікат учасника. Учень Філімонов Олег прийняв участь в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «Робітнича професія -2009». Учень Лисий Андрій посів призове місце в обласному конкурсі профмайстерності з професії «електрогазозварник». Серед інших конкурсів, де учні ліцею приймали активну участь, були : конкурс-захист сучасної моделі  навчального закладу «Школа сприяння здоров’ю», конкурс «Популярні енциклопедії робітничих професій в регіонах  України»,  обласний огляд –конкурс майстерні «Штукатурна», конкурс кабінетів «Креслення» ( на регіональному рівні)  та багато інших. В квітні місяці 2015 року проведений внутрішньоліцейний конкурс профмайстерності серед учнів з професії «штукатур». Переможцем конкурсу стала учениця Міллер Настя, яка прийняла участь в конкурсі на обласному рівні. Звіти про проведення  професійних конкурсів і фото надсилаються до навчально-методичного центру ПТО в Донецькій області.  Всі проведені в ліцеї заходи висвітлюються в міській пресі в газетах «Дзержинський шахтар» та газеті «Дзержинський узвіз».

                Багато уваги приділяється педколективом  ліцею здоровому способу життя учнів. В ліцеї працюють 3 спортивних секції: з   настільного тенісу, шашок та шахмат. В позаурочний час проводяться спортивні змагання між навчальними групами з футболу, волейболу, легкої атлетики, ігри «А, нумо, хлопці!», «А, нумо, дівчата!»  присвячені Дню Студента, Дню ветерана, Дню визволення Донбасу від німецько-фашистських загарбників та  другим пам’ятним та знаменним  датам.  Команда ліцею приймала участь  у міських спартакіадах, КВЕСТах та посідала  другі місця  з таких видів спорту, як : легка атлетика, міні-футбол, шахи, настільний теніс, естафета.  Проводяться змагання між ліцеями, гірничим технікумом, наприклад  між гірничим ліцеєм (89) та професійним ліцеєм (73), між гірничим ліцеєм та гірничим технікумом м. Торецька. Команда ліцею посіла 2 місце в Чемпіонаті міста з гирьового спорту на кубок ЦК ПРВП України присвяченому Дню Захисника Вітчизни. Учень Казаков Максим  посів 3 місце  в Чемпіонаті міста з гирьового спорту  на Кубок ЦК ПРВП України  присвяченому Дню захисника Вітчизни та нагороджений Дипломом. Переможці  всіх спортивних змагань нагороджуються дипломами, грамотами та солодкими призами.

                Відповідно  до програми «Захисту Вітчизни»  ведеться робота з підготовки юнаків до служби в рядах Збройних сил України.

                В ліцеї постійно проводиться робота по залученню учнів в роботу гуртків за інтересами, особливо  учнів з девіантною поведінкою. Працюють в ліцеї 13 гуртків, в яких займаються 162 учні. Серед них – гурток технічної творчості ( керівник директор Назаров А.В., майстер виробничого навчання Каледін Д.В.). Ліцей постійно приймав участь в конкурсах технічної творчості як на рівні регіону, так і області в номінації «Радіотехніка» та «Електронні прилади», посідав перші місця та був нагороджений Дипломами 1 ступеню Оргкомітету ПМ «Юність» (м. Донецьк) .Також працює  гурток з фототворчості «Фотоаматор»  (керівник майстер виробничого навчання Велика Л.М.). Роботи гуртківців приймали участь в регіональних та обласних  конкурсах з фото творчості в різних номінаціях «Пейзажний жанр», «Портретний жанр»  та неодноразово нагороджувались  Дипломами 1 ступеню Оргкомітету ПМ «Юність» (м. Донецьк).  Керівником гуртка  з декоративно-прикладної творчості «Золоті руки»  є  майстер виробничого навчання Мироненко Ю.В.). Учні  готують вироби з паперу (оригамі), пластиліну, рогожі, соломи, дерева, пластмаси.  Всі  роботи з різних видів творчості були представлені на  регіональних та обласних конкурсах серед професійно-технічних навчальних  закладів області.

               Активну участь учні ліцею приймають   в регіональних та обласних оглядах-конкурсах самодіяльної художньої творчості. Учениця  Голянська Катерина виступала в номінації «солістки-інструменталістки» (рояль) та неодноразово нагороджувалась Дипломами та грамотами  Оргкомітету ПМ «Юність» (м. Донецьк). Учень Гринкевич Сергій  неодноразово  приймав участь  в оглядах-конкурсах самодіяльної художньої творчості в номінації «соліст –вокаліст»  на рівні регіону та області та  нагороджувався  грамотами та Дипломом 1 ступеню Оргкомітету ПМ «Юність» (м. Донецьк). Учениця Дашко Анастасія  виступала  на конкурсах в номінації (вокал) та посідала призові місця і була нагороджена дипломами та грамотами Оргкомітету  ПМ «Юність».  Ансамбль народного танцю «Калинка» ( керівник Ткачук С.П.) приймав активну участь в обласних оглядах-конкурсах самодіяльної художньої творчості  та  постійно посідав 1 місце і отримував нагороду – Диплом 1 ступеню Оргкомітету ПМ «Юність» (м. Донецьк).

                 Учні ліцею займаються в  різних гуртках при ПК ш.Північна (театральний, вокальний). При  ПК «Україна» учні відвідують танцювальний гурток .

                 В ліцеї працюють предметні гуртки  при навчальних кабінетах і майстернях.  При кабінеті «Захисту Вітчизни» діє гурток «Влучний стрілок» (викладач Кощеєв Л.І.), при кабінеті «Товарознавство»  викладачем Кагітіною Л.А. організована робота гуртка «Продавець-консультант», при кабінеті «Електрогазозварників» працює гурток «Зварник» (викладач Іванцова В.В.),  при кабінеті «Креслення»  є гурток «Юний конструктор» (викладач Кірносова О.В.), при майстерні  оздоблювальних робіт ведеться робота гуртка «Живописець» (керівник гуртка Каледіна Л.А.). та інші. При  навчальних кабінетах загальноосвітніх дисциплін також організована робота предметних гуртків. Учні ліцею мають можливість вибрати собі заняття в гуртках за інтересами.

                    Педколектив ліцею ставить за мету залучати учнів до участі в гуртках та тим самим правильно організувати їх дозвілля.